Układanki sensoryczne

W sklepie napamiątki.pl znajdziesz pięknie wykonane układanki sensoryczne dla najmłodszych. Dopasowywanie elementów o różnej wielkości do odpowiednich okienek to wspaniała zabawa, która przynosi mnóstwo korzyści dla dzieci. Poza za samą frajdą, układanka sensoryczna pozwala rozwijać koordynację wzrokowo-ruchową. Pomaga w nauce kolorów i kształtów oraz poznawaniu świata. Drewniane układanki dla dzieci rozwijają zdolność logicznego myślenia i stymulują mózg młodego człowieka poprzez dodatkowe bodźce. Prezentowane produkty są wykonywane z umiejętnie dobranych materiałów i tym samym w pełni bezpieczne, w użytkowaniu dla każdego dziecka powyżej 18 miesiąca życia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Wyświetl 24 48 96

Każda układanka drewniana dla dzieci z naszej oferty może zostać zakupiona w zestawie z estetycznym pudełkiem. Takie rozwiązanie ułatwia utrzymanie porządku i zmniejsza ryzyko zagubienia części zabawki. Nasze drewniane układanki logiczne przedstawiają różne kształty. Przykładowo, zapewniamy możliwość zabawy z drewnianymi owocami, takimi jak śliwki, truskawki, czy też pomarańcze. Drewniana układanka logiczna może też przedstawiać drzewo, które dodatkowo można przymocować do ściany. Zakup takiej zabawki oznacza zapewnienie dziecku rozwijającej zabawy, a także zwiększenie atrakcyjności wizualnej pomieszczenia. Prezentowane drewniane układanki z uchwytami dla dzieci sprawdzą się nie tylko w pokojach dziecięcych, ale również w przedszkolach, żłobkach i komercyjnych salach zabaw.

Sprzedawane przez nas drewniane układanki edukacyjne posiadają wzory nanoszone za pomocą nowoczesnej technologii UV. Dzięki temu nie płowieją pod wpływem intensywnego światła i pozostają odporne na ścieranie. Każda układanka drewniana z uchwytami odznacza się wysoką trwałością i może być używana przez długi czas. Jest to wspaniały wybór dla świadomych rodziców chcących wspierać rozwój swoich dzieci. Układanki drewniane dla rocznego dziecka to proste zabawki, których regularne użytkowanie przynosi ogrom korzyści. W naszej ofercie znajdziesz też drewniane układanki dla 2 latka, które również pomogą w rozwoju zmysłów oraz układu nerwowego. Ponadto, oferujemy układanki drewniane dla 3 latka. Są to nieco bardziej skomplikowane zabawki, które mogą zawierać takie elementy jak kółka zębate, generować interesujące złudzenia optyczne. Niezależnie od wyboru każda układanka z drewna dostępna w naszej ofercie jest bezpieczna w użytkowaniu, wytrzymała, i stanowi niedrogi oraz skuteczny sposób na wsparcie rozwoju intelektualnego maluchów.