Medale dla dzieci

W naszej bogatej ofercie znajdziesz estetyczne medale dla dzieci, które zdadzą egzamin w różnych sytuacjach. Sprawdzą się zarówno w warunkach domowych, jak i w przedszkolach czy szkołach. Każdy prezentowany medal dla dziecka jest wykonany z drewna i jest w pełni bezpieczny dla nagradzanych maluchów. Do medalu dołączamy dekoracyjną, kolorową tasiemkę, dzięki czemu można go zawiesić na szyi, a następnie umieścić na ścianie. Takie rozwiązanie ułatwia jego przechowywanie. Nagroda dla dziecka w postaci medalu zwiększa jego motywację do działania, a tym samym czuje się ono wyróżnione. Prezentowane nagrody dla dzieci charakteryzują się piękną szatą graficzną, a wyeksponowane na ścianie stają się ciekawą dekoracją pomieszczenia. Medale drewniane dla dzieci dostępne są w wielu wzorach i kolorach, dzięki czemu można je dopasować na różne okazje i okoliczności.

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetl 24 48 96

Każdy drewniany medal dostępny w naszym asortymencie został wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Nagrody stworzono z umiejętnie dobranych materiałów, a znajdujące się na nich wzory naniesiono przy wykorzystaniu technologii UV. Dzięki temu kolory grafik pozostają niewrażliwe na światło, a sam wzór odporny na ścieranie.

Prezentowane produkty sprawdzą się w domu jako skuteczny sposób na uczenie dzieci dobrych nawyków. Medale z drewna to doskonały pomysł na nagradzanie dzieci za aktywne uczestnictwo w nauce i zabawie, odpowiedni stosunek do rówieśników lub bezproblemowe zjadanie posiłków. Sprzedajemy drewniane medale dla dzieci okraszone między innymi takimi napisami jak "Miłośnik przyrody", "Dobrze myję ręce" lub "Mistrz porządku". Powody wręczania takiej nagrody mogą być z pozoru błahe, ale medal drewniany stanowi doskonałe źródło motywacji do dalszego rozwoju dziecka. To efektywny sposób na zachęcanie maluchów do nauki norm społecznych lub higienicznych. Prezentowane medale spełniają te zadania i ułatwiają prawidłowe wychowywanie dzieci.

Co więcej, nasze drewniane medale mogą motywować najmłodszych do brania udziału w różnych konkursach. Przykładowo, sprawdzą się jako wyróżnienie za wzięcie udziału w konkursach matematycznych, językowych lub sportowych. W naszej ofercie znajdziesz niejeden ciekawy medal dla przedszkolaka czy też medal dla ucznia klas nauczania początkowego. Znajdujące się na nim wzory są dostosowywane do wieku dzieci oraz wyzwań, jakie są im stawiane. Nie trać czasu i postaw na medale drewniane dla dzieci. Ta stosunkowo niewielka inwestycja przynosi wiele korzyści. Zapewnia szczere uśmiechy na twarzach najmłodszych, a ponadto odpowiednie wykorzystanie takiej nagrody motywuje dzieci do dalszej pracy i rozwoju.