Prezenty na dzień matki

Dzień matki to jedno z najpiękniejszych świąt rodzinnych, którego historia sięga starożytności. Zwyczaj ten narodził się prawdopodobnie w antycznej Grecji i Rzymie, gdzie szczególną czcią darzono boginie-matki, symbolizujące płodność i urodzaj. Święto obchodzone jest w ponad 140 krajach na całym świecie. Warto pamiętać jednak o tym, że w różnych krajach może przypadać na różne dni. W Polsce od 1914 roku prezenty na dzień matki wręczamy 26 maja. Po raz pierwszy w naszym kraju święto to obchodzone było w Krakowie, jednak po odzyskaniu niepodległości zyskało popularność na terenie całego kraju. Współcześnie jest to szczególny dzień, który pozwala na uhonorowanie matczynej miłości. Elementem tradycji stały się wspólne obchody w gronie rodziny oraz prezenty z okazji dnia mamy. Wiele osób decyduje się na wręczenie drobnego upominku, który stanie się ważną rodzinną pamiątką. Zastanawiasz się, co kupić? Poznaj nasze pomysły prezentowe na dzień mamy!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wyświetl 24 48 96

Sprawdzone pomysły na prezent dla mamy

Prezent na dzień mamy od dzieci nie musi być kosztowny. Tego dnia liczy się przede wszystkim pamięć i szczere życzenia, które dadzą wyraz naszej wdzięczności. W ofercie naszego sklepu znajdziesz liczne pamiątki, które staną się świetnym uzupełnieniem każdej celebracji w rodzinnym gronie. Nie wiesz, jaki prezent dla matki wybrać? Postaw na zdjęcie na drewnie, które stanie się trwałą dekoracją każdego mieszkania. Wybrana przez Ciebie fotografia zostanie nadrukowana na deseczce w określonym kształcie, stając się ciekawym połączeniem obrazka i ramki. Ogromną zaletą tak przygotowanego drobiazgu jest jego trwałość i odporność na uszkodzenia. Nadruk wykonany jest w technice odpornej na działanie promieniowania słonecznego. Dzięki temu prezent na dzień mamy od dziecka stanie się trwałą pamiątką na długie lata.

Wybierz personalizowane prezenty na dzień mamy z naszej oferty!

Planujesz przygotować wyjątkowy prezent dla mamy od córki? Postaw na personalizowane upominki dostępne na naszej stronie internetowej. W roli ciekawego drobiazgu sprawdzi się drewniane pudełko do przechowywania zdjęć i pamiątek. Na pokrywkę możesz nanieść wybraną przez siebie fotografię. W tej roli świetnie sprawdzi się zdjęcie nawiązujące do szczęśliwych chwil spędzonych w gronie rodziny. Pudełko może stać się także ciekawym opakowaniem na dodatkowy prezent. Pomysł ten spisze się również jako prezent dla mamy od syna. Chcesz uczcić dzień mamy? Upominki pomogą Ci w pokazaniu tego, jak ważną rolę pełni mama w Twoim codziennym życiu. Już dziś zapraszamy do poznania pełnej oferty produktowej, w której znajdziesz wyjątkowy upominek na dzień matki.