Zdjęcia na drewnie

Zdjęcia na drewnie stanowią coraz częstszy widok w polskich domach. Pozwalają wydobywać piękno fotografii poprzez ich umieszczanie na tym naturalnym materiale. W naszym szerokim asortymencie znajdziesz bardzo duży wybór tego typu produktów. Zdjęcie na drewnie stanowi bardzo ciekawą alternatywę dla umieszczania fotografii w klasycznych ramkach. Dzięki takiemu zabiegowi pomieszczenie nabiera bardziej nieszablonowego, a zarazem przytulniejszego charakteru. Nadruk na drewnie w postaci wybranej fotografii zdaje egzamin w połączeniu z dekoracyjnym obramowaniem. Przykładowo, może ono występować w postaci liścia, mapy lub imitacji ramki starego obrazu. Wybór stylu obramowania oraz jego barw jest bardzo różnorodny i zależy od upodobań naszych klientów lub obdarowywanych przez nich osób.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Wyświetl 24 48 96

Fotografie na drewnie sprawdzają się jako prezent na wiele okazji. W połączeniu z okolicznościowych obramowaniem mogą stanowić podarunek z okazji dnia Mamy i Taty, jak również Babci i Dziadka. Będą stanowiły wyjątkową pamiątkę, której widok poprawi humor nawet w nie najlepsze dni. Można mieć pewność, co do tego, że taka dekoracja nie wyląduje w szufladzie lub szafie, a wręcz przeciwnie będzie ozdabiała centralny punkt w domu lub mieszkaniu. Warto zaznaczyć, że fotografia na drewnie jest nanoszona za pomocą nowoczesnego wydruku UV. Wykorzystanie tej technologii przekłada się na wysoką odporność na ścieranie. Ponadto, sprawia, że zdjęcie oraz dodatki nie płowieją pod wpływem intensywnego światła słonecznego. Dzięki temu prezentowane dekoracje cieszą oczy obdarowywanych osób przez bardzo długi czas.

Zdjęcie na drewnie to doskonały sposób na stworzenie spersonalizowanej dekoracji. Warto zaznaczyć, że może być umieszczane na ramkach w towarzystwie urokliwych dodatków, na przykład drewnianego misia lub bogato zdobionego zegara. W ten sposób nadruki na drewnie sprawdzą się jako dekoracja pokoju dziecięcego. Dzięki nim pomieszczenie staje się jeszcze cieplejsze i wzbudza więcej pozytywnych emocji. Poza tym, zdjęcia na drewnie mogą być nadrukowywane na innych ciekawych elementach dekoracyjnych. Przykładowo, może to być drewniane pudełko służące do przechowywania różnego rodzaju drobnostek. W ten sposób zdjęcie w drewnie stanowi nietuzinkową dekoracją, a zarazem znajduje się na funkcjonalnym przedmiocie.

Zdjęcia na drewnie są szczególną pamiątką i doskonałą alternatywą dla tradycyjnych fotografii w ramce. Serdecznie zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą propozycją zdjęć umieszczonych w drewnie.