Ozdoby na lodówkę

Magnesy na lodówkę – ulubiona dekoracja dla Twojego dziecka

Magnes na lodówkę dla wielu osób jest jednym z najważniejszych elementów dekoracyjnych w kuchni. Pozwala na praktyczne przymocowanie listy zakupów, ważnych notatek oraz obrazków wykonanych przez dziecko. Jeśli planujesz kreatywne zagospodarowanie lodówki, wybierz magnesy na lodówkę dla dzieci. W ofercie naszego sklepu znajdziesz ciekawe akcesoria z bajkowymi postaciami, które staną się tematem wspólnej zabawy. W ten sposób możesz także zachęcić je do aktywności plastycznych. Możliwość późniejszego eksponowania małych dzieł sztuki zachęci do tworzenia kolejnych obrazków. Co więcej, magnesy na lodówki to niezastąpiony detal, jeśli lubisz gotować i często sięgasz po papierowe przepisy. Dzięki magnesom przyczepisz je wygodnie do drzwiczek lodówki na czas gotowania. W ten sposób zmniejszysz ryzyko zabrudzenia kartki i będziesz mieć szybki dostęp do kolejnych etapów przygotowywania potrawy.

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetl 24 48 96

Jak jeszcze można wykorzystać magnesy ozdobne na lodówkę?

Wielokolorowe magnesy na lodówkę zwierzęta możesz wykorzystać również w pokoju dziecka. Doskonale sprawdzą się jako dodatek do małych tablic zabawkowych oraz ścian pokrytych farbą magnetyczną. Magnesy dekoracyjne dostępne w ofercie naszego sklepu przydadzą się podczas mocowania pocztówek oraz zdjęć pamiątkowych, które Twoja pociecha będzie kolekcjonować na kolejnych etapach życia. Ciągłe rozbudowywanie kolekcji z czasem doprowadzi do powstania swoistej galerii wspomnień. Duże magnesy na lodówkę mogą stać się także niezastąpionym rekwizytem podczas zabaw z rówieśnikami. Przyciąganie i odpychanie różnych metalowych przedmiotów stanowi źródło świetnej rozrywki. Magnesy staną się przy tym swoistymi puzzlami, z których Twoja pociecha będzie tworzyć oryginalne kompozycje.

Kalendarze na lodówkę – praktyczne notatniki dla całej rodziny

W naszym sklepie internetowym dostępny jest jednocześnie praktyczny kalendarz magnetyczny z notatnikiem, który przyda się w codziennym życiu domowników. Pozwoli na łatwe przekazywanie informacji oraz tworzenie listy zakupów. Może stać się ciekawym narzędziem do nauki odpowiedzialności dla młodszych członków rodziny. W zależności od potrzeb magnesy lodówkowe z kalendarzem mogą służyć do planowania lekcji lub obowiązków domowych. Kolorowe rysunki i bajkowe motywy zachęcą dziecko do aktywnego uzupełniania listy i uczestniczenia w codziennym życiu całej rodzinnym. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór wzorów. Już dziś zapraszamy do poznania naszej pełnej gamy produktowej.