Prezenty na dzień dziadka

Dzień dziadka – wyjątkowy dzień w życiu każdej rodziny

Wielu z nas nie wyobraża sobie roku bez dnia dziadka, który przypada na 22 stycznia. Mimo że święto obecne jest w naszym kraju dopiero od 70 lat, na stałe wpisało się do naszego życia. Jest to niepowtarzalna okazja do uhonorowania najważniejszych członków naszej rodziny. To właśnie w dzień babci i dziadka możemy podziękować im za miłość i wsparcie, jakie okazują nam każdego dnia. Jednym ze sposobów na okazanie pamięci jest prezent na dzień dziadka. Odpowiednio dopasowany upominek stanie się świetną pamiątką na długie lata. Każdego dnia będzie przypominać naszym krewnym wspólne chwile spędzone na doskonałej zabawie. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór prezentów. Oferujemy przy tym możliwość personalizacji i wybór dowolnego nadruku, który będzie mieć szczególną wartość sentymentalną.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wyświetl 24 48 96

Jak wybrać prezenty na dzień dziadka?

Upominek na dzień dziadka nie musi być kosztowny. Tego dnia większość naszych krewnych ucieszy się z niewielkiego drobiazgu, będącego wyrazem pamięci. Warto jednak sięgnąć po przedmioty, które przydadzą się w codziennym życiu. Zastanawiasz się, co na dzień dziadka wybrać? Postaw na drewniany zegar na ścianę z oferty naszego sklepu. Możliwość wyboru dowolnego zdjęcia sprawi, że stworzysz niepowtarzalną pamiątkę. Nie wiesz, jaką fotografię wybrać? W tej roli doskonale sprawdzi się zdjęcie całej rodziny. Tarcza w kształcie serca oraz ciekawy motyw graficzny doskonale dopasują się do każdego wnętrza. Tak przygotowany prezent dla dziadka na dzień dziadka wywoła uśmiech na twarzy każdego seniora.

Wyjątkowe upominki na dzień dziadka w ofercie naszego sklepu

W naszym asortymencie znajdziesz liczne pomysły na prezent na dzień dziadka. Szukasz drobnego prezentu, który dołączysz do własnoręcznie przygotowanej laurki? Postaw na magnes na lodówkę z własnym zdjęciem. Ciekawym pomysłem może okazać się nadrukowanie fotografii z wakacji. W ten sposób zaskoczysz swojego dziadka niepowtarzalnym drobiazgiem, który każdego dnia będzie przypominać mu o mile spędzonych chwilach. W ofercie naszego sklepu dostępne są także zdjęcia na deseczce w kształcie serca. Aby przygotować upominek, wystarczy przysłać nam wybrane zdjęcie. W tej roli doskonale sprawdzi się wspólna fotografia wnuczków w towarzystwie babci i dziadka, która zostanie nadrukowana na deseczce, stając się ciekawym połączeniem obrazka z ramką. Zastosowanie trwałego nadruku UV sprawi, że prezent na dzień dziadka będzie zachwycać przez długie lata. Już dziś znajdź wyjątkowy pomysł na prezent na dzień dziadka na naszej stronie internetowej!