Prezenty na dzień dziecka

Jak wybrać najlepsze prezenty dla dziecka?

Historia dnia dziecka sięga 2 czerwca 1857 roku, kiedy pastor Charles Leonard odprawił w amerykańskim stanie Massachusetts nabożeństwo poświęcone dzieciom. Nazwał je wtedy Dniem Róży. W latach 50 XX wieku oficjalnie ustanowiono Międzynarodowy Dzień Dziecka obchodzony 1 czerwca. Głównym celem święta było zwiększanie świadomości społecznej oraz walka o podstawowe prawa dzieci. Współcześnie często jest to okazja do wspólnej rodzinnej celebracji. Jednym z elementów świętowania są prezenty z okazji dnia dziecka. Najczęściej mają one postać niewielkiej pamiątki. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór akcesoriów dla dzieci w różnym wieku, które doskonale sprawdzą się jako oryginalny prezent na dzień dziecka. Już dziś poznaj nasze pomysły na prezenty na dzień dziecka i zaskocz swoją pociechę ciekawym upominkiem!

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetl 24 48 96

Prezenty na dzień dziecka dla nastolatków

Szukasz drobiazgu dla swojej pociechy? Pamiętaj, że upominek na dzień dziecka nie musi być kosztowny. Warto sięgać po niebanalne akcesoria, które zaskoczą obdarowywaną osobę. W ofercie naszego sklepu znajdziesz niepowtarzalne zegary ścienne, które doskonale sprawdzą się w roli prezentu. Drewnianą tarczę możesz dowolnie udekorować wybranym przez siebie zdjęciem. Spersonalizowany prezent stanie się świetną pamiątką na długie lata. Znajdziesz u nas jednocześnie prezenty na dzień dziecka dla dorosłych dzieci. Pamiętaj o tym, że obchodzenie święta nie ma żadnych ograniczeń czasowych. Wręczenie drobiazgu dorosłemu dziecku stanie się pięknym wyrazem pamięci i miłości. Jest to również wyjątkowa okazja do spędzenia miłych chwil w otoczeniu najbliższych nam osób.

Dzień dziecka – prezent z oferty naszego sklepu

Chcesz wybrać prezent na dzień dziecka dla przedszkolaków? Najmłodsi członkowie rodziny z pewnością ucieszą się z drewnianego zegara w kształcie misia. Do tarczy dołączona jest drewniana deseczka, na której będziesz mógł nadrukować zdjęcie swojego dziecka lub całej rodziny. Ciekawe wzornictwo doskonale dopasuje się do wystroju pokoju przedszkolaka. Prezent na dzień dziecka w przedszkolu wykonany jest z tworzyw odpornych na działanie promieniowania UV. Dzięki temu będzie stanowić niezastąpioną pamiątką na długie lata, zastępując tradycyjną ramkę na zdjęcia. Dzień dziecka można obchodzić także w placówkach oświaty. Jaki prezent na dzień dziecka w szkole warto wybrać? W naszym asortymencie znajdziesz praktyczny samoprzylepny planer tygodniowy, który pomoże w samodzielnym treningu systematyczności. W górnej części kalendarza znajdziesz miejsce na zdjęcie. W tym celu możesz wykorzystać fotografię klasową. Już dziś wybierz prezent na dzień dziecka dla uczniów z oferty naszego sklepu! Ale to nie wszystkie nasze propozycje. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktową naszego sklepu.