Szablony do rysowania

Jak wykorzystać szablony do rysowania dla dzieci w codziennej zabawie?

Wzory do rysowania dla dzieci służą przede wszystkim do rozwijania umiejętności plastyczno-technicznych. Dodatkowo rozwijają kreatywne myślenie i zachęcają do podejmowania twórczych eksperymentów, stymulując rozwój intelektualny maluszka. Postacie można odrysowywać na dwa sposoby, z planszy lub od wzoru. Pierwsza metoda jest prostsza i sprawdzi się w przypadku najmłodszych dzieci, nie wymaga bowiem odrywania ręki od kartki. Szablon do odrysowywania kształtów możesz wykorzystać także podczas ćwiczeń rozpoznawania i dopasowywania figur. Co więcej, przydadzą się w trakcie odgrywania scenek oraz wymyślania historii. Mogą posłużyć do odtwarzania bajek oraz ilustrowania czytanych książek. Szablony do odrysowywania dla dzieci są użyteczne zarówno w trakcie samodzielnej, jak i wspólnej zabawy. Ułatwią zorganizowanie jakościowego czasu z rodzicami i opiekunami.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Wyświetl 24 48 96

Zestaw Prezentowy Mały Artysta – Śmiechozaury

Original price was: 199,00 zł.Current price is: 179,10 zł.

Zestaw Prezentowy Kufer – Śmiechozaury

Original price was: 419,00 zł.Current price is: 377,10 zł.

Zestaw Prezentowy Skrzynia – Śmiechozaury

Original price was: 1256,00 zł.Current price is: 1130,40 zł.

Zestaw Prezentowy Mały Artysta – Czas Na Przygodę

Original price was: 199,00 zł.Current price is: 179,10 zł.

Zestaw Prezentowy Kufer – Czas Na Przygodę

Original price was: 419,00 zł.Current price is: 377,10 zł.

Zestaw Prezentowy Skrzynia – Czas Na Przygodę

Original price was: 1256,00 zł.Current price is: 1130,40 zł.

Zestaw Prezentowy Mały Artysta – Świat Zwierząt

Original price was: 199,00 zł.Current price is: 179,10 zł.

Zestaw Prezentowy Kufer – Świat Zwierząt

Original price was: 419,00 zł.Current price is: 377,10 zł.

Zestaw Prezentowy Skrzynia – Świat Zwierząt

Original price was: 1256,00 zł.Current price is: 1130,40 zł.

Jakie szablony rysunków dla dzieci z naszej oferty wybrać?

W ofercie naszego sklepu znajdziesz ciekawe szablony zwierząt do odrysowania. W zestawie dostępne są kontury lamy, słonia, niedźwiedzia, żółwia morskiego i wieloryba. Takie szablony rozbudzą wyobraźnię Twojej pociechy, stymulując do rozwijania grafomotoryki oraz koordynacji oko-ręka. Dodatkowo zachęcą do dalszego odkrywania tajemniczych gatunków flory i fauny. Szablony zwierzęta świetnie uzupełni zestaw Czas na Przygodę, w którym znajdziesz sylwetki zająca, wilka, drzewa, postaci ludzkiej oraz rakiety. Zestaw szablonów do rysowania przypadnie do gustu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Oferowane przez nas produkty odznaczają się przy tym wysoką jakością wykonania. Każdy szablon ma 4 mm grubości, dzięki czemu jest bezpieczny dla dzieci w każdym wieku.

Gotowe szablony dla dzieci – sprawdzony pomysł na prezent

Szablon rysunkowy to jednocześnie ciekawy pomysł na prezent. Na naszej stronie dostępne są oryginalne zestawy upominkowe, które spodobają się każdemu młodemu odkrywcy. W ich skład oprócz szablonów wchodzą ciekawe akcesoria, takie jak pudełko do przechowywania, pulpit do rysowania, drewniana linijka i ekierka oraz piórnik z drewna. W większych zestawach znajdziesz dodatkowo pudełko na zabawki, organizer i szuflady na biurko, ramki na zdjęcia oraz kufer. Wszystko utrzymane jest w nowoczesnej i eleganckiej stylistyce, dzięki czemu sprawdzi się w każdym domu, niezależnie od aranżacji wnętrza. Trwały druk UV przypominający ręcznie wykonany malunek, pozostaje odporny na szkodliwe działanie promieniowania słonecznego. Już dziś wybierz szablony rysunkowe dla dzieci z oferty naszego sklepu!