Pulpity do malowania

Pulpity do malowania dostępne w naszym sklepie to doskonały zakup dla dzieci kochających rysować. Służą do rozwijania zdolności plastyczno-rysunkowych. Pozwalają rozwijać zdolności artystyczne, a niekiedy umożliwiają odkrycie w sobie pasji do zajęć plastycznych. Przyczyniają się do rozwoju kreatywnego myślenia i pobudzania dziecięcej wyobraźni. Oferowane przez nas produkty są stabilne i wytrzymałe, co stwarza idealne warunki do tworzenia interesujących rysunków. To produkty umożliwiające zorganizowanie dziecku jakościowej formy spędzania czasu zarówno w trakcie samodzielnej zabawy, jak i podczas wspólnej zabawy z dzieckiem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Wyświetl 24 48 96

Zestaw Prezentowy Mały Artysta – Śmiechozaury

Original price was: 199,00 zł.Current price is: 179,10 zł.

Zestaw Prezentowy Kufer – Śmiechozaury

Original price was: 419,00 zł.Current price is: 377,10 zł.

Zestaw Prezentowy Skrzynia – Śmiechozaury

Original price was: 1256,00 zł.Current price is: 1130,40 zł.

Zestaw Prezentowy Mały Artysta – Czas Na Przygodę

Original price was: 199,00 zł.Current price is: 179,10 zł.

Zestaw Prezentowy Kufer – Czas Na Przygodę

Original price was: 419,00 zł.Current price is: 377,10 zł.

Zestaw Prezentowy Skrzynia – Czas Na Przygodę

Original price was: 1256,00 zł.Current price is: 1130,40 zł.

Zestaw Prezentowy Mały Artysta – Świat Zwierząt

Original price was: 199,00 zł.Current price is: 179,10 zł.

Zestaw Prezentowy Kufer – Świat Zwierząt

Original price was: 419,00 zł.Current price is: 377,10 zł.

Zestaw Prezentowy Skrzynia – Świat Zwierząt

Original price was: 1256,00 zł.Current price is: 1130,40 zł.

Pulpit do malowania idzie w parze z miejscem do przechowywania kredek, pisaków, farb i innych pomocy plastycznych. Dzięki takiemu rozwiązaniu bałagan na dziecięcym biurku pozostaje tylko nieprzyjemnym wspomnieniem. Blaty do rysowania dają możliwość regulowania wysokości. Taka opcja sprawia, że sprawdzą się wśród dzieci w różnym wieku, zarówno tych mniejszych, jak i nieco wyższych. Dzięki temu dziecko może rysować w komfortowej i ergonomicznej pozycji. Ma to istotny wpływ zarówno na jakość rysunku, jak i stan zdrowia dziecka.

Każdy blat do rysowania w naszej ofercie został stworzony z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dzięki temu wyróżnia się nienaganną estetyką oraz trwałością. Prezentowane produkty posiadają różnego rodzaju zdobienia naniesione za pomocą wyjątkowo trwałego druku UV. Wykorzystanie tej technologii sprawia, że nadruk nie płowieje i jest odporny na ścieranie. Zdobienia przedstawiają między innymi: zwierzęta, rośliny, napisy. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty przypadną do gustu zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Co więcej pulpity do malowania zostały skonstruowane z umiejętnie dobranej sklejki, która cechuje się wysoką wytrzymałością. Dzięki temu można mieć pewność co do tego, że produkt nie rozpadnie się po kilku tygodniach intensywnego użytkowania.

Warto dodać, że pulpit do malowania odnajdzie się także w roli podstawki. Może ułatwiać czytanie książek lub korzystanie z takich urządzeń jak tablet czy telefon. Produkt sprawi, że wykonywanie tych czynności będzie się odbywać w komfortowej, odpowiedniej dla pleców dziecka pozycji. Uniwersalne blaty do rysowania stanowią praktyczny element wyposażenia pokoju dziecięcego. Zapewniają wiele godzin wspaniałej zabawy, a jednocześnie spełniają rolę urokliwej dekoracji. Blat do rysowania można zakupić w zestawie z innymi produktami z naszej oferty. Wybór naszych produktów pozwala stworzyć schludną i atrakcyjną wizualnie przestrzeń. Nie czekaj dłużej i zainwestuj w blat do rysowania, który sprawi, że Twoje dziecko poczuje się jak prawdziwy artysta!