Drewniane magnesy

Magnesy drewniane na lodówkę – oryginalna pamiątka z wakacji

Magnesy są jedną z najchętniej wybieranych pamiątek z wakacji. Możemy umieszczać je na drzwiach lodówki, tablicach magnetycznych oraz w innych miejscach, dzięki wykorzystaniu folii ferromagnetycznej. Chcesz stworzyć wyjątkową dekorację magnetyczną, która będzie przypominać Ci o niezapomnianych chwilach? Zależy Ci na oryginalnych i niepowtarzalnych ozdobach? W ofercie naszego sklepu znajdziesz drewniane magnesy, które ozdobisz wybranym przez siebie zdjęciem lub obrazkiem. W ten sposób stworzysz unikalną pamiątkę, która będzie przypominać Ci o najlepszych momentach minionego urlopu. Ciekawym pomysłem może okazać się również wykonanie pamiątkowych magnesów dla Twoich bliskich. Zamiast zakupu tradycyjnej pamiątki z wakacji, zaskocz rodzinę i przyjaciół samodzielnie wykonaną fotografią. Drewniany magnes na lodówkę odznacza się wyjątkowymi walorami estetycznymi, doskonale dopełniając każdą magnetyczną kompozycję.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wyświetl 24 48 96

Czy drewniane magnesy ze zdjęciem sprawdzą się w roli prezentu?

Personalizowane magnesy ze zdjęciem to także ciekawy pomysł na oryginalny prezent dla rodziny i przyjaciół. Chcesz obdarować bliskich zdjęciem swojej pociechy? Zależy Ci na oryginalnym drobiazgu? Postaw na pamiątki z oferty naszego sklepu. Drewniane magnesy na lodówkę ułatwiają stworzenie niepowtarzalnego upominku. Możesz nanieść na nie zdjęcie konkretnej osoby, całej rodziny lub zdjęcie upamiętniające ważny moment z życia obdarowywanej nimi osoby. Ukończenie studiów, awans w pracy oraz urodziny. Każda okazja jest dobra do wręczenia drobiazgu, który każdego dnia będzie przypominać o ważnych chwilach. Magnes przypadnie do gustu również miłośnikom praktycznych prezentów. Na naszej stronie internetowej znajdziesz szeroki wybór akcesoriów, które wzbogacisz wybranym przez siebie zdjęciem lub grafiką.

Drewniany magnes na lodówkę w ofercie sklepu Napamiątki!

Magnes ze zdjęciem z oferty sklepu Napamiątki wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Każde zdjęcie nanoszone jest w trwałej technice. To właśnie dlatego kolory nie blakną przed wpływem promieniowania słonecznego. Mogą być umieszczone w dowolnym miejscu domu bez ryzyka utraty walorów estetycznych. Staną się tym samym ważną pamiątką dla całej rodziny. Na uwagę zasługuje jednocześnie drewniany nośnik. Dzięki swojej ponadczasowej uniwersalności tworzywo sprawdzi się w każdej aranżacji wnętrza. Na naszej stronie internetowej znajdziesz szeroki wybór akcesoriów do personalizacji. Już dziś zapraszamy do stworzenia oryginalnej pamiątki dla bliskich Ci osób!