Przechowywanie

Nieporządek w pokoju dziecięcym to problem, z którym zmaga się wielu rodziców. W tym celu warto zainwestować w funkcjonalne, a zarazem atrakcyjne wizualnie elementy wyposażenia służące do przechowywania dziecięcych przedmiotów. Przydatne w tym celu będą znajdujące się w naszej ofercie pudełka na zabawki. Dzięki nim nieustanny bałagan w pokoju Twoich pociech pozostanie tylko nieprzyjemnym wspomnieniem. Drewniane pudełka na zabawki dają możliwość schludnego przechowywania pluszaków, klocków, samochodzików i innych istotnych skarbów każdego malucha. W zależności od potrzeb i możliwości można je umieszczać na podłodze, w szafce lub na biurku. Oferowane przez nas zestawy składają się z pięciu pudełek, które sprawdzą się również podczas zabawy, przykładowo można z nich układać wieże.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Wyświetl 24 48 96

Zestaw Prezentowy Kufer – Śmiechozaury

Original price was: 419,00 zł.Current price is: 377,10 zł.

Zestaw Prezentowy Skrzynia – Śmiechozaury

Original price was: 1256,00 zł.Current price is: 1130,40 zł.

Zestaw Prezentowy Kufer – Czas Na Przygodę

Original price was: 419,00 zł.Current price is: 377,10 zł.

Zestaw Prezentowy Skrzynia – Czas Na Przygodę

Original price was: 1256,00 zł.Current price is: 1130,40 zł.

Zestaw Prezentowy Kufer – Świat Zwierząt

Original price was: 419,00 zł.Current price is: 377,10 zł.

Zestaw Prezentowy Skrzynia – Świat Zwierząt

Original price was: 1256,00 zł.Current price is: 1130,40 zł.

Każde drewniane pudełko na zabawki z naszej oferty wyróżnia się najwyższą jakością wykonania. Jest tworzone ze sklejki o odpowiedniej grubości, co przekłada się na jego wysoką trwałość. Pudła na zabawki dla dzieci mogą posiadać przeróżne nadruki. Przykładowo, wielu dzieciom spodobają się modele przedstawiające dinozaury, dzikie zwierzęta, kwiaty lub figury geometryczne. Wybór jest niezwykle szeroki, dzięki czemu pudełko drewniane na zabawki to spersonalizowany dodatek odzwierciedlający aktualne zainteresowania dziecka. Dzięki temu każdy maluch korzysta z pudełek z jeszcze większą ochotą, co przekłada się na porządek w dziecięcym pokoju.

W naszej bogatej ofercie znajdziesz też skrzynie na zabawki z drewna. Podobnie jak pudełka, są one wykonane z wysokiej klasy materiałów i posiadają nadruki odpowiadające preferencjom swoich małych użytkowników. Druk jest wykonywane przy pomocy technologii UV, co przekłada się na niewrażliwość na intensywne promieniowanie słoneczne oraz wysoką odporność na ścieranie. Kuferki na zabawki pozwalają zapanować nad bałaganem w dziecięcym pokoju. Dzięki swojemu przyjemnemu wyglądowi pomagają uczyć malucha zasad zachowywania porządku. Każdy kufer drewniany na zabawki w naszym asortymencie cechuje się wytrzymałą konstrukcją. Taka cecha sprawia, że odnajdzie się nie tylko jako mebel do przechowywania dziecięcych rzeczy, ale również jako stolik do zabawy, a nawet siedzisko. Jego uniwersalność powoduje, że zda egzamin w każdym pokoju dziecięcym, również w tych o niewielkim metrażu, gdzie liczy się każdy centymetr wolnej przestrzeni. Nie czekaj dłużej i zainwestuj w kufry na zabawki dla dzieci, dzięki którym najbliższe otoczenie Twojego dziecka stanie się uporządkowane i jeszcze przytulniejsze.