Skarbonki

Skarbonka ze zdjęciem – sprawdzona lekcja oszczędności

Nauka oszczędzania jest jedną z najważniejszych rzeczy, które warto ćwiczyć z dzieckiem na kolejnych etapach rozwoju. W ten sposób pomożesz w wyrobieniu odpowiednich nawyków finansowych, które przydadzą się w dorosłym życiu. Jednym ze sposobów na naukę oszczędzania jest wspólne określenie celu oszczędnościowego, takiego jak wymarzona zabawka, wakacje oraz inne rzeczy, na których zależy naszemu dziecku. W codziennym życiu świetnie spisze się personalizowana skarbonka ze zdjęć z oferty naszego sklepu. W zależności od określonego celu możesz ustalić wspólnie z dzieckiem, jaka część kieszonkowego będzie trafiać każdego tygodnia lub miesiąca do skarbonki. Stopniowe zapełnianie naczynia zachęci dodatkowo malucha do dalszego oszczędzania. Ciekawa oprawa graficzna, wzbogacona samodzielnie wybraną fotografią sprawi, że dziecko chętniej będzie korzystać ze skarbonki w codziennym życiu.

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetl 24 48 96

Czy skarbonki personalizowane sprawdzą się w roli prezentu?

Skarbonki personalizowane dostępne na naszej stronie internetowej to także ciekawy pomysł na prezent dla dziecka w każdym wieku. Skrzyneczka na pieniądze ułatwi u najmłodszych członków rodziny naukę odraczania przyjemności. Dziecko samodzielnie będzie mogło zdecydować, czy woli wydać posiadane pieniądze natychmiast, czy raczej odkładać je przez pewien czas, dzięki czemu będzie mogło kupić droższy przedmiot. W ofercie naszego sklepu stworzysz unikatowy upominek. Skarbonki z nadrukiem możesz wzbogacić zdjęciem solenizanta, rysunkiem postaci z bajki lub grafiką kojarzącą się z pasją. W ten sposób zachęcisz do aktywnego oszczędzania i regularnego korzystania z prezentu. Jest to świetna inspiracja dla osób, które szukają pomysłu na oryginalne i praktyczne upominki. Wybór odpowiedniej fotografii sprawi jednocześnie, że będzie to doskonała pamiątka na dłuższy czas.

Skarbonka z własnym nadrukiem z oferty sklepu Napamiątki!

Personalizowana skarbonka ze zdjęć to doskonały prezent, dla każdego. W ofercie naszego sklepu znajdziesz klasyczne drewniane skrzynki skarbonki z możliwością własnego nadruku. Minimalistyczny design sprawia, że gadżet doskonale wpasuje się do każdej aranżacji wnętrza. Skarbonka sprawdzi się zarówno w tradycyjnych projektach, jak i nowoczesnych przestrzeniach. Możliwość samodzielnego wyboru grafiki ułatwia stworzenie doskonałej ozdoby w preferowanej przez Ciebie kolorystyce i stylistyce. Wykonany przez nas nadruk odznacza się odpornością na ściernie i działanie promieniowania słonecznego.