Kartki świąteczne

Dla większości z nas święta to wyjątkowy czas, w którym lubimy dzielić się z bliskimi podarunkami, ciepłym słowem oraz składać im życzenia. Z okazji świąt stworzyliśmy ofertę, w której znajdziecie spersonalizowane kartki świąteczne. Stanowią one idealny sposób na okazanie życzliwości i pamięci najbliższym nam osobom. Nie zawsze mamy możliwość osobistego spotkania z wszystkimi bliskimi, w okresie świątecznym, dlatego też wysłanie życzeń w formie papierowej zdaje się być doskonałym rozwiązaniem. Kartka świąteczna, na której umieszczone będą szczere i ciepłe słowa opatrzone piękną grafiką ze zdjęciem z pewnością będzie budziła bardzo pozytywne skojarzenia i sprawi wiele radości obdarowanej nią osobie. Ponadto będzie stanowiła przepiękną dekorację, wzbogacającą świąteczny wystrój.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wyświetl 24 48 96

W naszym sklepie można znaleźć kartki świąteczne ze zdjęciem z okazji świąt Bożego Narodzenia, jak i Wielkanocy. Każdy szablon naszej kartki świątecznej ze zdjęciem jest ozdobiony urokliwymi ramkami świątecznymi. Wasze zdjęcie zostaje wkomponowane w pełne świątecznej magii wzory, dopasowane do charakteru świąt, dzięki czemu powstaje wyjątkowy prezent, jakim jest kartka świąteczna ze zdjęciem. Co więcej, nasze kartki na święta dostępne są w standardowych formatach, dzięki czemu bez trudu będziecie mogli włożyć je do koperty i wysłać pocztą.

Nanoszenie fotografii na oferowane przez nas kartki świąteczne odbywa się przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii UV. Dzięki temu zdjęcia zachowują swoje żywe barwy przez długi czas. Zamawiając u nas kartkę możecie mieć pewność co do tego, że nie straci ona swoich walorów estetycznych. Kartka świąteczna ze zdjęciem będzie cieszyć swoim wyglądem nawet wiele lat po jej otrzymaniu. Każda kartka na święta w naszej ofercie jest wykonywana z dbałością o najmniejsze szczegóły, a jej design zachwyci nawet najbardziej wymagające osoby. Zamawiając nasz produkt otrzymacie dwustronną kartkę świąteczną, we wnętrzu której możecie zamieścić dowolne życzenia, zgodne z waszymi indywidualnymi preferencjami. Taka opcja sprawia, że nie tylko fotografia, ale i tekst znajdujący się na kartce będzie miał spersonalizowany i unikalny charakter. Kartka świąteczna ze zdjęciem zachwyci dosłownie każdą obdarowaną nią osobę. Będzie stanowiła wspaniałą pamiątkę, której oglądanie będzie wzbudzało wzruszenie do końca życia. Dlatego warto zadbać, aby kartki świąteczne posiadały unikalne dodatki, których brakuje w ich tradycyjnych, powszechnie dostępnych odpowiednikach. Spersonalizowana, bogato zdobiona karta świąteczna to fantastyczny pomysł na prezent, który wzbudzi prawdziwy zachwyt. Dlatego nie czekajcie dłużej, wybierzcie odpowiednią fotografię i zamówcie tę nietuzinkową pamiątkę!