Kufry na zabawki

Masz dosyć wiecznego bałaganu w pokoju Twojego dziecka? Jeżeli tak, to wychodzimy naprzeciw z doskonałym rozwiązaniem, jakim są kufry na zabawki. Ich zakup sprawi, że porozrzucane kredki, samochodziki, żołnierzyki, klocki i inne skarby malucha znajdą wreszcie swoje miejsce. Kufer na zabawki może służyć również do przechowywania innych rzeczy. Przykładowo, mogą to być książki, ubrania, kocyki czy pościel. Niezależnie od wyboru sprawi, że pokój dziecięcy stanie się o wiele schludniejszy. Prezentowane kuferki na zabawki zostały stworzone z wytrzymałych materiałów, co przekłada się na ich wysoką trwałość.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Wyświetl 24 48 96

Zestaw Prezentowy Kufer – Śmiechozaury

Original price was: 419,00 zł.Current price is: 377,10 zł.

Zestaw Prezentowy Skrzynia – Śmiechozaury

Original price was: 1256,00 zł.Current price is: 1130,40 zł.

Zestaw Prezentowy Kufer – Czas Na Przygodę

Original price was: 419,00 zł.Current price is: 377,10 zł.

Zestaw Prezentowy Skrzynia – Czas Na Przygodę

Original price was: 1256,00 zł.Current price is: 1130,40 zł.

Zestaw Prezentowy Kufer – Świat Zwierząt

Original price was: 419,00 zł.Current price is: 377,10 zł.

Zestaw Prezentowy Skrzynia – Świat Zwierząt

Original price was: 1256,00 zł.Current price is: 1130,40 zł.

Co więcej, ich konstrukcja sprawia, że mogą być wykorzystywane także jako siedzisko, a nawet stolik zabawowy. Każdy kuferek na zabawki jest wyposażony w sznurowe uchwyty, co umożliwia jego wygodne przenoszenie z miejsca na miejsce. Niektóre modele wyposażono dodatkowo w kółka, dzięki czemu kufer jest jeszcze łatwiejszy w przeniesieniu. Tego rodzaju produkty stanowią mobilny, uniwersalny i niezwykle praktyczny element wyposażenia do pokoju dziecka.

Popularne kosze do zabawek stanowią idealny sposób na zachowanie porządku w dziecięcym królestwie, jednak wielu przypadkach ilość przedmiotów posiadanych przez malucha jest zbyt duża, aby dało się je pomieścić w koszu. W takiej sytuacji sprawdzi się duża skrzynia do pokoju dziecięcego. Oferowane w naszym sklepie skrzynie do pokoju dziecięcego cechują się użytecznością oraz pięknym designem, dzięki czemu staną się najważniejszym elementem wyposażenia pokoju każdego malucha. Posiadają zdejmowaną pokrywę, która może być dodatkowo wykorzystywana jako plansza do zabawy. Skrzynie do po pokoju dziecięcego dają możliwość przechowywania klocków, książek i wielu innych rzeczy. Poza tym ułatwiają różne aktywności, na przykład dają możliwość stworzenia ergonomicznego kącika plastycznego. Podobnie jak kufry, skrzynie są wyposażone w uchwyty, dzięki którym można je chować w kącie lub pod biurkiem i wyciągać tylko wtedy, kiedy są potrzebne.

Zarówno skrzynie, jak i kufry na zabawki dla dzieci są ozdobione wyjątkowo trwałym nadrukiem UV. Wykorzystanie tej technologii oznacza wysoką odporność na ścieranie oraz działanie światła słonecznego. Każdy nasz kufer na zabawki posiada zdobienia, które z pewnością przypadną do gustu każdemu maluchowi. Przykładowo, są to prehistoryczne gady, dzikie zwierzęta czy urokliwy leśny krajobraz. Co więcej, nasze produkty tworzymy z umiejętnie dobranych materiałów, które cechują się trwałą i bezpieczną dla dziecka konstrukcją. Nie trać czasu i zainwestuj w nasze kufry na zabawki, które odmienią wygląd pokoju Twojego dziecka.