Ozdoby i dekoracje

W naszym sklepie znajdziesz wiele urokliwych dekoracji, które można z powodzeniem umieścić w pokoju Twojego dziecka. Są to między innymi ozdoby z drewna wykonane z dbałością o każdy szczegół. Tego typu dekoracje służą do przyczepiania na ścianie i tworzenia dowolnych kompozycji. Można tego dokonać w bardzo prosty sposób za pomocą samoprzylepnej taśmy piankowej. Ozdoba z drewna na ścianę sprawdzi się nie tylko w pokoju dziecka, ale również w przedszkolu, żłobku lub szpitalnym oddziale dziecięcym. Poza tym tego typu dodatki stanowią doskonały sposób na przyozdobienie profesjonalnych sal zabaw dla najmłodszych. Dekoracja z drewna sprawia, że wybrane wnętrze nabiera jeszcze cieplejszego charakteru, a przebywające w nim dzieci czują się bardziej komfortowo.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Wyświetl 24 48 96

Zestaw Prezentowy Skrzynia – Śmiechozaury

Original price was: 1256,00 zł.Current price is: 1130,40 zł.

Drewniane dekoracje z naszego asortymentu mogą przedstawiać przeróżne wzory, które można dostosować do zainteresowań danego dziecka. Przykładowo, mogą to być różnego rodzaju zwierzęta lub dinozaury. Drewniane ozdoby dla dzieci w większej ilości pozwalają na tworzenie unikatowych, wieloczęściowych dekoracji. Przykładowo, lis, miś i inni mieszkańcy lasu w towarzystwie drewnianych drzew umieszczonych na niebieskiej ścianie to widok, który ucieszy każde dziecko. Możliwości jest znacznie więcej, a ostateczny wygląd takiej kompozycji jest ograniczany tylko przez wyobraźnie dzieci oraz ich rodziców. Warto zaznaczyć, że drewniane elementy dekoracyjne są wykonane wyjątkowo trwałym nadrukiem UV. Takie rozwiązanie sprawia, że mogą być umieszczane nawet w bardzo nasłonecznionych pokojach, a pomimo tego ich barwy nie stracą na intensywności pod wpływem światła. Dodatkowo, taka technika druku sprawia, że elementy ozdobne z drewna wykazują wysoką odporność na ścieranie.

Prezentowane dodatki z drewna stanowią skuteczny sposób na odmianę lub podkreślenie charakteru pokojów dziecięcych. Co ważne, wykazują się doskonałą jakością. Zakup zestawu drewnianych dinozaurów lub przedstawionych w uroczy sposób mieszkańców lasu nie stanowi dużego obciążenia dla domowego budżetu. Jednocześnie sprawia, że otoczenie dziecka staje się znacznie ciekawsze. Proponowane na naszej stronie dodatki drewniane mogą też służyć do pobudzania wyobraźni i wymyślania kreatywnych zabaw. Poza tym, w przypadku maluchów pozwalają poznawać świat zwierząt, zarówno tych dzikich, jak i udomowionych. Ponadto, ozdoby z drewna dla dzieci na ścianę mogą przyjmować formę urokliwych ramek na zdjęcia, które zawierają nadrukowane dodatki przedstawiające elementy przyrody.