Zestawy prezentowe

W naszym sklepie internetowym znajdziesz oryginalne zestawy prezentowe, które zachwycą każde dziecko. Sprzedajemy atrakcyjnie wizualnie kufry na zabawki, które można zakupić wraz z wieloma ciekawymi dodatkami. Taki gotowy zestaw prezentowy zapewnia wiele godzin doskonałej zabawy, a ponadto ułatwia utrzymanie porządku w pokoju dziecięcym. Pojemny kufer daje możliwość przechowywania dużej ilości przedmiotów, nie tylko zabawek, ale również przyborów szkolnych i pozostałych akcesoriów dziecięcych. Nasze zestawy na prezent są wykonywane z materiałów najwyższej jakości. Cechują się wygodą użytkowania i trwałością, dzięki czemu mogą służyć dzieciom przez wiele lat.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Wyświetl 24 48 96

Zestaw Prezentowy Mały Artysta – Śmiechozaury

Original price was: 199,00 zł.Current price is: 179,10 zł.

Zestaw Prezentowy Kufer – Śmiechozaury

Original price was: 419,00 zł.Current price is: 377,10 zł.

Zestaw Prezentowy Skrzynia – Śmiechozaury

Original price was: 1256,00 zł.Current price is: 1130,40 zł.

Zestaw Prezentowy Mały Artysta – Czas Na Przygodę

Original price was: 199,00 zł.Current price is: 179,10 zł.

Zestaw Prezentowy Kufer – Czas Na Przygodę

Original price was: 419,00 zł.Current price is: 377,10 zł.

Zestaw Prezentowy Skrzynia – Czas Na Przygodę

Original price was: 1256,00 zł.Current price is: 1130,40 zł.

Zestaw Prezentowy Mały Artysta – Świat Zwierząt

Original price was: 199,00 zł.Current price is: 179,10 zł.

Zestaw Prezentowy Kufer – Świat Zwierząt

Original price was: 419,00 zł.Current price is: 377,10 zł.

Zestaw Prezentowy Skrzynia – Świat Zwierząt

Original price was: 1256,00 zł.Current price is: 1130,40 zł.

Zestawy podarunkowe oferowane w naszym sklepie możesz dopasować do indywidualnych potrzeb dziecka oraz do ilości dostępnej przestrzeni. Taki zestaw prezentowy dla dzieci zawiera przydatne przybory, między innymi szablony do rysowania, drewniane linijki oraz pulpity do malowania, a także pudełka do przechowywania czy organizery na biurko. Nasze kufry i skrzynie na zabawki możesz także połączyć z ramkami na zdjęcia, które stworzą spójna i efektowną przestrzeń dla dziecka.

Każdy z elementów zestawu posiada unikatowe zdobienia, których charakter będzie odzwierciedlał zainteresowania Twojego dziecka. Przykładowo, zestaw prezentowy dla dziecka może przedstawiać urocze śmiechozaury, dzikie zwierzęta lub leśny krajobraz wraz z jego mieszkańcami. Każdy znajdzie coś dla siebie. Co więcej, dekoracje są nanoszone za pomocą trwałego druku UV, dzięki czemu nasze zestawy upominkowe dla dzieci wyróżniają się odpornością na światło słoneczne oraz ścieranie i pozostają atrakcyjne wizualnie przez bardzo długi czas. Zestaw upominkowy dla dzieci to sprawdzony pomysł na prezent. Jego poszczególne elementy zapewniają ogrom frajdy, a jednocześnie stanowią estetyczne dodatki do aranżacji dziecięcego pokoju.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno zestaw prezentowy dla dziewczynki, jak i zestaw prezentowy dla chłopca. Zdobienia sprzedawanych przez nas produktów sprawią, że pokój każdego dziecka będzie wyglądał niczym bajkowa kraina. Wybór jest bardzo szeroki i każdy rodzic, znajdzie kufry, skrzynie oraz idące z nimi w parze dodatki, które przypadną do gustu jego dzieciom. Zakup wszystkich elementów w jednym zestawie przekłada się też na oszczędność. Nie zwlekaj i postaw na ten opłacalny i niezwykle praktyczny prezent. Zestaw przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednym maluchom. Pomoże w utrzymaniu porządku w dziecięcym królestwie, a jednocześnie będzie stanowił skuteczne lekarstwo na nudę.