Magnesy laminowane

Laminat magnetyczny – ciekawy pomysł na prezent

Wybierając prezenty dla najbliższych coraz częściej sięgamy po spersonalizowane pamiątki, które pozwolą nam na lepsze wyrażenie uczuć. Jednym z ciekawszych pomysłów, który może wzbogacić każdą uroczystość, jest laminat magnetyczny z wybraną przez siebie grafiką. W tym celu możesz sięgnąć po wspólne zdjęcie całej rodziny, zdjęcie solenizanta lub wybrać rysunek kojarzący się z pasją i ważnymi wydarzeniami. Tak przygotowane magnesy laminowane na lodówkę z nadrukiem sprawdzą się jako drobiazg na każdą okazję. Możesz dodać je do prezentu urodzinowego lub z okazji ważnej rocznicy czy jubileuszu. Będzie to świetna pamiątka otrzymanego awansu, zmiany pracy lub ukończenia studiów. Laminowany magnes na lodówkę umieszczony w widocznym miejscu stanie się przypomnieniem szczęśliwych chwil spędzonych w gronie najbliższych osób.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetl 24 48 96

Laminowane magnesy z nadrukiem – Twoja wyjątkowa pamiątka z wakacji

Magnes laminowany na lodówkę z nadrukiem z oferty naszego sklepu stanie się doskonałą dekorację Twojego domu. Wybór ulubionego zdjęcia z wakacji pozwoli na stworzenie niepowtarzalnej pamiątki z urlopu. Jeśli cenisz funkcjonalne rozwiązania możesz wybrać magnesy laminowane na zamówienie z kalendarzem i praktycznym notatnikiem na lodówkę dla całej rodziny. Będzie to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych organizerów, stając się dodatkową ozdobą naszej kuchni. W prosty sposób zadbasz bowiem o indywidualny dobór kolorystki, tak aby pasowała do aranżacji wnętrza. Stworzoną przez siebie dekorację możesz umieścić zarówno w domu, jak i w miejscu pracy. Na naszej stronie internetowej znajdziesz szeroki wybór produktów, które pozwalają na stworzenie ciekawych personalizowanych pamiątek dla Ciebie i Twoich bliskich.

Magnes laminowany z własną grafiką w ofercie sklepu Napamiątki!

Magnes z laminatem na zamówienie z oferty naszego sklepu odznacza się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu pozostaje świetną pamiątką na długie lata. Stworzone przez Ciebie magnesy laminowane z własnym zdjęciem są dodatkowo zabezpieczone przezroczystą, wytrzymałą folią, która przedłuży żywotność produktu. Nada przy tym pamiątce estetycznego charakteru, wyróżniając ją na tle podobnych upominków. Magnesy laminat z własnym nadrukiem mogą stać się także ciekawym drobiazgiem o wartości marketingowej dla Twojej firmy. Bez wahania możesz wręczać je swoim klientom podczas targów i negocjacji biznesowych. Już dziś zapraszamy do poznania naszej pełnej oferty produktowej i stworzenia swojej ulubionej pamiątki.