Prezenty na dzień kobiet

Międzynarodowy dzień kobiet obchodzony w wielu krajach na całym świecie przypada na 8 marca. Tradycyjnie święto to ma na celu uczczenie pamięci sufrażystek, walczących o prawa kobiet. Jego historia sięga już 1857 roku, kiedy to pracownice fabryki bawełny urządziły strajk, mający na celu skrócenie godzin pracy. Współcześnie stał się dniem symbolicznej walki kobiet o równouprawnienie. Prezenty na dzień kobiet są także symbolem tego, jak ważną rolę w naszym życiu pełnią kobiety. Drobnymi upominkami możemy uhonorować członków naszej rodziny oraz przyjaciółki. Prezenty dla kobiet wręczane są również w szkołach oraz zakładach pracy niezależnie od wieku. Drobne upominki stają się tym samym doskonałym sposobem na wyrażenie wdzięczności i podziękowanie za wkład kobiet w życie społeczne. Zastanawiasz się, jaki prezent dla kobiety wybrać? Już dziś poznaj nasze inspiracje!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wyświetl 24 48 96

Jakie upominki na dzień kobiet wybrać?

Ciekawym pomysłem na upominek na dzień kobiet w pracy jest wygodny kalendarz z notatnikiem na magnes. W ofercie naszego sklepu oferujemy akcesoria, które możesz udekorować wybranym przez siebie zdjęciem. Ciekawym pomysłem może okazać się przygotowanie organizera z fotografią całego zespołu. Ten praktyczny drobiazg przypadnie do gustu miłośniczkom funkcjonalnych akcesoriów. Sprawdzi się zarówno w pracy, jak i w domu. Na naszej stronie znajdziesz także 12-stronicowe kalendarze na cały rok. Co jeszcze można kupić na dzień kobiet ? U nas dostępne jest także drewniane pudełko do przechowywania! W środku możesz umieścić słodycze lub tradycyjne rajstopy, które kiedyś stanowiły tradycyjny upominek na 8 marca. Pokrywkę możesz dowolnie udekorować wybranym przez siebie obrazkiem, tworząc niepowtarzalne akcesoria.

Znajdź oryginalny prezent na dzień kobiet w ofercie naszego sklepu!

Jaki jest sprawdzony pomysł na prezent na dzień kobiet dla mamy i żony? Jeśli chcesz uhonorować kobiety w swojej rodzinie postaw na zdjęcie na drewnianej deseczce, tworząc ciekawe połączenie fotografii i ramki w jednym. Pamiątka wykonana z drewna i nadruku odpornego na działanie promieniowania słonecznego odznacza się wyjątkową trwałością. Przedmiot stanie się świetną pamiątką na długie lata, a zdjęcie najbliższych będzie przypominać o pięknych momentach spędzonych w gronie rodzinnym. Oferujemy ramki w różnym kształcie i rozmiarze, dzięki czemu z łatwością dopasujesz dodatek do wystroju wnętrza obdarowywanej osoby. Proponujemy również wyjątkowe zdjęcia na płótnie. Już dziś zapraszamy do poznania naszej pełnej gamy produktowej, w której znajdziesz oryginalne prezenty na dzień kobiet!