Zdjęcia na płótnie

Szukacie pomysłu na wyjątkowe zdjęcia? To doskonale się składa. W naszym asortymencie znajdziecie wysokiej jakości zdjęcia na płótnie. Ich zakup stanowi sprawdzony sposób na udekorowanie oraz ocieplenie aranżacji wnętrza. Zdjęcia dostępne są w wielu formatach, dzięki czemu możecie stworzyć piękną dekorację na miarę swoich potrzeb i preferencji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetl 24 48 96

Fotografie na płótnie są nanoszone za pomocą nowoczesnej technologii UV. Takie rozwiązanie sprawia, że zdjęcie na płótnie cechuje się żywymi kolorami, co czyni je jeszcze piękniejszym. Obrazy ze zdjęć na płótnie są trwałe i odporne na szkodliwe działanie promieniowania słonecznego. Ich kolory nie płowieją i pozostają intensywne przez wiele lat, nawet w pomieszczeniach o dużym nasłonecznieniu. Obraz na płótnie ze zdjęcia może przedstawiać cokolwiek zechcecie. Możecie wybrać zdjęcia przedstawiające najbliższe wam osoby, upamiętniające ważne momenty waszego życia, przypominające wam mile spędzone chwile podczas wakacji, spotkań z rodziną i przyjaciółmi, bądź przedstawiać ukochanego pupila. Portret na płótnie ze zdjęcia to idealny sposób na dekorowanie wnętrz. W ten sposób ma się pewność, że ozdoba będzie budziła pozytywne skojarzenia. Ciekawym rozwiązaniem są także foto obrazy na płótnie przedstawiające znane postacie, kadr z ulubionego filmu czy interesujący zabytek. Wybór jest praktycznie nieskończony i to nasi klienci decydują o tym, jakie obrazy z fotografii będą zdobiły ich dom lub wnętrza bliskich im osób. Wybór należy do was.

Płótno naciągnięte na drewniane krosno malarskie sprawia, że umieszczony na nim obraz nabiera nieszablonowego wyglądu. Jesteśmy przekonani, że taki sposób uwieczniania wspomnień przypadnie do gustu wszystkim domownikom, jak i gościom odwiedzającym wasz dom. Obrazy na płótnie ze zdjęcia to gwarancja pięknej, spersonalizowanej pamiątki na długie lata. Co więcej, spersonalizowany obraz z własnego zdjęcia sprawdzi się idealnie zarówno jako dekoracja we własnym domu, jak również jest doskonałym pomysłem na obdarowanie nim innych osób, w formie niezapomnianego i wyjątkowego prezentu.

Fotoobraz ze zdjęcia sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Wkomponuje się w każdą aranżację zarówno w salonie, sypialni, pokoju dziecięcym, jak i kuchni, łazience czy przedpokoju. Obrazy z fotografii stanowią ponadczasową dekorację. Zdjęcia na płótnie to trwała i niezwykle urokliwa pamiątka.

Dlatego nie traćcie czasu i wykorzystajcie w ten sposób swoje ulubione fotografię lub poszukajcie jakiegoś interesującego obrazu w sieci. Niezależnie od wyboru gwarantujemy, że efekt końcowy będzie zachwycający!