Kalendarze z własnym nadrukiem

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości kalendarze ze zdjęciem. Zakup tego rodzaju dekoracji pozwala upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Po pierwsze, jest to nietuzinkowy dodatek, który budzi pozytywne skojarzenia, a po drugie taki przedmiot ułatwia planowanie codziennych obowiązków. Kalendarz personalizowany może zawierać dowolną fotografię. Nierzadko są to zdjęcia maluchów, ale wybór jest znacznie szerszy. Przykładowo, mogą to być fotografie rodziców, ukochanego zwierzaka, a nawet swojego pierwszego samochodu. Tworzymy nieszablonowe kalendarze na zamówienie, które mogą przedstawiać dowolną postać lub rzecz. Dzięki temu można mieć pewność co do tego, że tego rodzaju dekoracja jest jedyna w swoim rodzaju.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wyświetl 24 48 96

Kalendarze foto przedstawiające dzieci sprawdzą się jako prezent dla rodziców lub dziadków. Ponadto, mogą stanowić ozdobę pokoju dziecięcego. Dzięki temu ocieplają charakter wnętrza, a jednocześnie przyspieszają naukę miesięcy i dni tygodnia. Każdy kalendarz z własnym zdjęciem z naszej oferty został wykonany z materiałów najwyższej jakości. Fotografia umieszczona na papierze kredowym zachowuje swoje walory estetyczne przez cały rok. Warto dodać, że znajdujące się w naszej ofercie kalendarze ze swoimi zdjęciami posiadają duże czytelne okienka oraz numerację tygodni. Dzięki temu stają się znacznie czytelniejsze dla dzieci, a w razie potrzeby dają możliwość nanoszenia zapisków dotyczących danego dnia. Każdy kolejny miesiąc posiada unikatową grafikę, której wygląd odzwierciedla charakter danej pory roku. Dzięki temu dekoracja zmienia swój wygląd i staje się jeszcze atrakcyjniejsza dla każdego dziecka. Poza tym na każdej karcie można znaleźć niewielkie kalendarium nadchodzącego oraz poprzedniego miesiąca.

Nie czekaj dłużej i zaprojektuj swój kalendarz, który stanie się ciekawą ozdobą w Twoim domu. Oferowany przez nas produkt występuje w bardzo atrakcyjnej cenie, a zarazem pozwala na skuteczne podkreślenie charakteru wnętrza, na przykład pokoju dziecięcego. Kalendarze własnego projektu zawierają fotografie budzące bardzo pozytywne emocje, co ma doskonały wpływ na codzienne samopoczucie. Warto zaznaczyć, że w naszym sklepie można znaleźć inne modele takich funkcjonalnych dodatków. Mogą to też być kalendarze na lodówkę umieszczane na lodówkowych magnesach. Niezależnie od ostatecznego wyboru taka spersonalizowana dekoracja to świetny pomysł na prezent. Dlatego, stwórz własny kalendarz i spraw wiele radości sobie lub swoim najbliższym.