Planery tygodniowe

Kiedy warto kupić planer tygodniowy ze zdjęciem?

Planery ze zdjęciem to przydatne akcesoria, które sprawdzą się w codziennym życiu. Chcesz nauczyć swoją pociechę planowania i organizacji czasu? Zależy Ci na uporządkowaniu nauki? Postaw na praktyczny organizer tygodniowy! Atrakcyjna oprawa wizualna zachęci Twoje dziecko do regularnego wypełniania samoprzylepnych, wielobarwnych karteczek. W naszej ofercie znajdziesz personalizowane planery, które wzbogacisz wybranym przez siebie zdjęciem, grafiką lub rysunkiem. Atrakcyjna oprawa graficzna zachęci Twoją pociechę do regularnego uzupełniania kolejnych rubryczek. Planer z własnym zdjęciem możesz zawiesić zarówno w pokoju dziecka, jak i w kuchni. W przestrzeni wspólnej stanie się miejscem planowania czasu dla wszystkich członków rodziny. Możesz wykorzystać go do odnotowywania ważnych wydarzeń, wizyt oraz zajęć pozalekcyjnych. Przyda się także do rozdzielania obowiązków domowych. Do każdego notatnika dołączony jets wygodny długopis, który ułatwi codzienne sporządzanie notatek.

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetl 24 48 96

Organizer tygodniowy ze zdjęciem – przydatny gadżet w codziennej pracy

Planery tygodniowe ze zdjęciami dostępne na naszej stronie internetowej to również niezastąpiony notatnik do pracy. Zestaw funkcjonalnie rozmieszczonych karteczek samoprzylepnych w różnych kolorach umożliwia codzienne planowanie obowiązków. Ponadto możliwość wybrania własnego zdjęcia sprawi, że planer stanie się jednocześnie sentymentalną dekoracją. Jeśli zależy Ci na stworzeniu unikatowego notatnika, wybierz pamiątkowe zdjęcie z wakacji lub fotografię kojarzącą się z Twoją pasją.
Planery organizery ze zdjęciem to także ciekawy pomysł na upominek dla najbliższych. Chcesz zaskoczyć bliskich praktycznym drobiazgiem z fotografią? Postaw na notatnik, który każdego dnia będzie wywoływać uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. W ofercie naszego sklepu Napamiątki znajdziesz ciekawe akcesoria i prezenty, w tym właśnie planery tygodniowe. Możliwość personalizacji pozwala na stworzenie niepowtarzalnego przedmiotu, który stanie się ważną pamiątką wspólnie przeżytych chwil. Planery dostępne na naszej stronie wyróżniają się ciekawą oprawą graficzną, praktycznym miejscem na notatki oraz wysoką jakością wykonania. Chcesz stworzyć oryginalny notatnik? Proces projektowania jest wyjątkowo prosty. Wystarczy, że wgrasz zdjęcie z komputera na naszą stronę internetową. My zajmiemy się odpowiednim wykadrowaniem fotografii, wyborem ramki oraz naniesieniem nadruku. Już dziś zapraszamy do poznania pełnej gamy produktowej, dostępnej w naszej ofercie!