Ramki na zdjęcia

Odpowiednia aranżacja pokoju dziecięcego ma olbrzymi wpływ na samopoczucie jego mieszkańca. Powinna zapewniać poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie odpowiadać zainteresowaniom małego człowieka, które zmieniają się wraz z jego wiekiem. Na szczęście istnieją uniwersalne rozwiązanie, jakim są oryginalne ramki na zdjęcia. Jest to opcja, która przypadnie do gustu każdemu dziecku niezależnie od jego wieku. Oryginalna ramka na zdjęcia cechuje się nieszablonowymi zdobieniami, które będą stanowiły odpowiedź na zainteresowania dziecka oraz jego poczucie estetyki. Są to bardzo indywidualne kwestie, dlatego nasz sklep oferuje różnorodny wybór tego typu produktów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Wyświetl 24 48 96

Prezentujemy wysokiej jakości drewniane ramki na zdjęcia z kolorowymi grafikami. Wzory są nanoszone za pomocą trwałego druku UV, co sprawia, że nie płowieją i wykazują odporność na ścieranie. Dzięki tym cechom drewniana ramka na zdjęcia może stanowić uroczą ozdobę przez długi czas. W zależności od potrzeb taka dekoracja może posiadać zdobienia przedstawiające motywy roślinne, zwierzęce, kosmiczne i wiele innych ciekawych wzorów. Nasze ramki na zdjęcia drewniane pozwalają na tworzenie nietuzinkowych kompozycji. Umieszczenie zabawnego zdjęcia w otoczeniu oryginalnego nadruku stanowi bardzo ciekawe połączenie. Ramka do zdjęć drewniana to niedrogi i sprawdzony sposób na udekorowanie pokoju dziecka.

W naszym sklepie można też znaleźć ramki do zdjęć z tektury. Jest to opcja, która sprawdzi się zarówno w przypadku maluchów, jak i nieco starszych dzieci. Tekturowa ramka na zdjęcie może posiadać różne wzory. Przykładowo, może przedstawiać gęsty las lub abstrakcyjny obraz. Z tego powodu każde dziecko znajdzie tekturowe ramki na zdjęcia odpowiadające jego gustom. Ta niewielka dekoracja da możliwość dopełnienia wybranej aranżacji. Ramki z nadrukiem są wykonywane z trwałych materiałów, co zmniejsza ryzyko ich uszkodzenia. Ramka na zdjęcia do pokoju dziecięcego będzie stanowiła ważną pamiątkę. Może eksponować fotografie upamiętniające ważne wydarzenia w jego życiu. Przykładowo ramka na zdjęcia do powieszenia z rodzinną fotografią z wakacji będzie przypominać o miłych chwilach spędzonych razem. Ponadto, można w nich umieszczać inne rzeczy, na przykład dyplomy lub obrazy. Ramka na zdjęcia do postawienia w towarzystwie swoich wiszących odpowiedniczek pozwala tworzyć ciekawe kompozycje. Dzięki temu dziecko ma istotny wpływ na tworzenie aranżacji swojej sypialni. Ramki na zdjęcia do pokoju dziecięcego to najprostszy i niedrogi sposób na jego udekorowanie.