Kalendarze na lodówkę

Kalendarze na lodówkę – sprawdzona ozdoba każdego domu

Kalendarz na lodówkę to ciekawy pomysł na wzbogacenie aranżacji kuchni. Praktyczny kalendarz magnetyczny pozwoli na sprawną organizację codziennego życia całej rodziny. Z łatwością zaznaczysz na nim najważniejsze daty, o których powinni pamiętać wszyscy domownicy. Organizer ułatwi także dzielenie się obowiązkami. Stanie się tym samym ważnym elementem nauki odpowiedzialności, szczególnie w przypadku najmłodszych członków rodziny. Praktyczny kalendarz na magnes możesz umieścić również na tablicy magnetycznej oraz folii ferrytowej. Dzięki temu sprawdzi się też w pokoju dziecka, znacznie ułatwiając przygotowywanie się do lekcji, ułatwi naukę liczb, dni tygodnia oraz pomoże w treningu organizacji i odpowiedzialności. W ofercie naszego sklepu dostępne są personalizowane fotokalendarze, które wzbogacisz wybranym przez siebie zdjęciem. Wspólne wybieranie fotografii może okazać się świetną rozrywką dla Twoich bliskich.

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetl 24 48 96

Fotokalendarze na lodówkę w ofercie sklepu Napamiątki!

Fotokalendarz na lodówkę to nie tylko praktyczny sposób na sprawną organizację codziennego życia rodziny, ale także oryginalny pomysł na upominek dla Twoich krewnych czy przyjaciół. Taki prezent ze zdjęciem z pewnością sprawi przyjemność każdej obdarowanej nim osobie. Kalendarz na lodówkę możesz wzbogacić dowolnie wybranym zdjęciem lub grafiką. Kalendarze na lodówkę z oferty naszego sklepu wyróżniają się oryginalną szatą graficzną. W górnej części znajduje się wydzielone miejsce na wybraną przez Ciebie fotografię. Zdjęcie wystarczy wgrać na naszej stronie internetowej, co umożliwi nam stworzenie trwałego nadruku. Każdy kolejny miesiąc wzbogacony został dodatkowym przedstawieniem pory roku. Dzięki czemu stanowi atrakcyjną wizualnie ozdobę do każdego domu. Będzie pasować zarówno do tradycyjnie urządzonych wnętrz, jak i nowoczesnych aranżacji. Duże czytelne okienka, wyszczególnienie świąt i imienin oraz dodatkowa przestrzeń na notatki przydadzą się w codziennym życiu, ułatwiając planowanie kolejnych wydarzeń.
Kalendarze na lodówkę z naszej oferty wzbogacone zdjęciem to świetny pomysł na upominek dla dziadków, rodziców czy wujostwa. Przejrzysta szata graficzna oraz intuicyjna numeracja tygodniowa pozwala na bezproblemowe użytkowanie kalendarza, niezależnie od wieku. Już dziś zapraszamy do poznania pełnej gamy produktowej dostępnej na naszej stronie internetowej! Już dziś możecie stworzyć i zakupić praktyczny gadżet dla siebie lub swoich bliskich.