Piórniki drewniane

Jakie zalety mają piórniki drewniane?

Piórnik drewniany stanowi ciekawą alternatywę dla tradycyjnych tekstylnych organizerów. Doskonale sprawdzi się w roli przybornika do rysowania. Stanowi bowiem świetną ochronę dla kredek i ołówków. Znacznie zmniejszy ryzyko ich uszkodzenia i połamania. Drewniane piórniki staną się niezastąpionym elementem wyposażenia każdego plecaka szkolnego, który często narażony jest na liczne wstrząsy i upadki. Sprawdzi się przy tym jako ulubiony pojemnik każdego przedszkolaka. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości modele pokryte atrakcyjnym wizualnie nadrukiem UV, który nie odbarwia się i nie blaknie pod wpływem działania promieni słonecznych. Nowoczesna grafika przypomina ręcznie wykonane malowidło, dzięki czemu drewniany piórnik zachęci do częstego użytkowania i rozwijania pasji plastycznej malucha.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Wyświetl 24 48 96

Zestaw Prezentowy Mały Artysta – Śmiechozaury

Original price was: 199,00 zł.Current price is: 179,10 zł.

Zestaw Prezentowy Kufer – Śmiechozaury

Original price was: 419,00 zł.Current price is: 377,10 zł.

Zestaw Prezentowy Skrzynia – Śmiechozaury

Original price was: 1256,00 zł.Current price is: 1130,40 zł.

Zestaw Prezentowy Mały Artysta – Czas Na Przygodę

Original price was: 199,00 zł.Current price is: 179,10 zł.

Zestaw Prezentowy Kufer – Czas Na Przygodę

Original price was: 419,00 zł.Current price is: 377,10 zł.

Zestaw Prezentowy Skrzynia – Czas Na Przygodę

Original price was: 1256,00 zł.Current price is: 1130,40 zł.

Zestaw Prezentowy Mały Artysta – Świat Zwierząt

Original price was: 199,00 zł.Current price is: 179,10 zł.

Zestaw Prezentowy Kufer – Świat Zwierząt

Original price was: 419,00 zł.Current price is: 377,10 zł.

Zestaw Prezentowy Skrzynia – Świat Zwierząt

Original price was: 1256,00 zł.Current price is: 1130,40 zł.

Drewniany piórnik na biurko

Piórnik drewniany dla dziecka może stać się także wyjątkowym zastępstwem dla tradycyjnych biurkowych organizerów. Ich trwały nadruk pozwala na stałą ekspozycję w widocznym miejscu. Piórnik z drewna wyposażony jest w zdejmowaną pokrywkę, dzięki czemu ułatwia dostęp do przyborów plastycznych i umożliwia ich użytkowanie w każdych warunkach. Sprawdzi się również jako pojemnik na przybory do pisania, linijkę, cyrkiel oraz pędzle malarskie. Dodatkowo chroni przed zakurzeniem i pozwala na zorganizowanie blatu roboczego. Nowoczesny design sprawia jednocześnie, że piórniki z drewna stają się niezastąpioną dekoracją, uzupełniając minimalistyczną aranżację wnętrza. Naturalny materiał nie tylko ociepli pokój, ale także doda mu niepowtarzalnego charakteru. W naszym sklepie znajdziesz m.in. projekty z nadrukiem zwierząt i śmiechozaurów. Interesującym wyborem będzie przy tym piórnik Czas Na Przygodę. Co więcej, oferujemy inne elementy drewnianego wyposażenia, które pozwolą Ci na stworzenie spójnego wystroju pokoju dziecka.

Dlaczego warto wybrać drewniany piórnik dla dzieci z naszej oferty?

Zastanawiasz się, jaki drewniany piórnik z nadrukiem wybrać? Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent? Wybierz gotowe zestawy, w skład których wchodzi drewniany piórnik dziecięcy. W kompletach znajdziesz ponadto szablony do rysowania, szuflady i organizery na biurko, pudełka i kufry na zabawki oraz pulpity do rysowania. Wszystko utrzymane jest w podobnej estetyce, dzięki czemu całość tworzy piękny i praktyczny zestaw do zabawy dla Twojego dziecka. Akcesoria wykonane są z naturalnego drewna, stanowią ponadczasowy i przyjazny środowisku dodatek. Już dziś zapraszamy do poznania pełnej oferty produktowej dostępnej na naszej stronie internetowej!