Gadżety drewniane do pokoju

W naszym sklepie dostępny jest szeroki wybór produktów i zabawek, dzięki którym pokój Twojego dziecka stanie się jeszcze przytulniejszy i bardziej uporządkowany. Prezentujemy różnego rodzaju gadżety drewniane do pokoju dziecięcego, które są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu. Tego typu przedmioty stanowią sprawdzony i niedrogi sposób na uszczęśliwienie każdego malucha. Posiadamy kapitalne i funkcjonalne organizery na biurko drewniane, które sprawdzą się w walce z bałaganem. Dzięki nim kredki, długopisy, pędzle i inne przybory są przechowywane w schludny i uporządkowany sposób. Oferowane przez nas organizery są ozdobione różnymi ciekawymi nadrukami. Przykładowo, mogą to być leśne zwierzątka lub dinozaury. Dzięki temu są nie tylko praktyczne, ale pełnią również ważną funkcję dekoracyjną.

Wyświetlanie 1–24 z 69 wyników

Wyświetl 24 48 96

Zestaw Prezentowy Mały Artysta – Śmiechozaury

Original price was: 199,00 zł.Current price is: 179,10 zł.

Zestaw Prezentowy Kufer – Śmiechozaury

Original price was: 419,00 zł.Current price is: 377,10 zł.

Zestaw Prezentowy Skrzynia – Śmiechozaury

Original price was: 1256,00 zł.Current price is: 1130,40 zł.

Zestaw Prezentowy Mały Artysta – Czas Na Przygodę

Original price was: 199,00 zł.Current price is: 179,10 zł.

Zestaw Prezentowy Kufer – Czas Na Przygodę

Original price was: 419,00 zł.Current price is: 377,10 zł.

Zestaw Prezentowy Skrzynia – Czas Na Przygodę

Original price was: 1256,00 zł.Current price is: 1130,40 zł.

Zestaw Prezentowy Mały Artysta – Świat Zwierząt

Original price was: 199,00 zł.Current price is: 179,10 zł.

Zestaw Prezentowy Kufer – Świat Zwierząt

Original price was: 419,00 zł.Current price is: 377,10 zł.

Zestaw Prezentowy Skrzynia – Świat Zwierząt

Original price was: 1256,00 zł.Current price is: 1130,40 zł.

W naszym asortymencie znajdziesz liczne szablony do rysowania drewniane. Te niepozorne gadżety zapewniają wiele godzin doskonałej zabawy. Pozwalają tworzyć niezapomniane dzieła, na przykład kolorowe leśne zwierzęta lub inne elementy przyrody. Szablony zajmują niewiele miejsca i pomagają w rozwijaniu zdolności manualnych u dzieci. Ponadto, w naszym asortymencie można znaleźć różne drobne zabawki drewniane. Przykładowo, mogą to być aplikacje przeznaczone do umieszczania na ścianach. Dzięki nim dziecięcy pokój nabiera jeszcze przytulniejszego charakteru. Zabawki drewniane do pokoju dziecka stanowią sprawdzony wybór od wielu pokoleń. Dlatego, warto kontynuować tę tradycję i inwestować w bezpieczne gadżety, które zapewniają mnóstwo frajdy.

U nas znajdziesz niejeden zestaw prezentowy drewniany. Jest to doskonały pomysł na upominek dla własnej pociechy lub dla dzieci w najbliższej rodzinie. Ponadto, taki zestaw przyda się w każdym  przedszkolu. Składa się na niego wiele elementów, między innymi szablony do odrysowywania, ekierki, linijki oraz piórniki. Poza tym taki zestaw jest umieszczany w kufrze, co pozwala zachowywać wymarzony przez rodziców porządek. Takie akcesoria do pokoju dla chłopca lub dziewczynki posiadają nadruki wykonane technologią UV. Dzięki temu nanoszone na nie wzory pozostają niewrażliwe na promieniowanie słoneczne i zachowują swoje intensywne kolory przez długi czas. Zakup drewnianych gadżetów z naszej oferty to rozsądna i długoterminowa inwestycja. Produkty wykazują wysoką trwałość i funkcjonalność, a poza tym stanowią ciekawy sposób na ozdabianie najbliższego otoczenia każdego malucha. Nie czekaj dłużej i zdecyduj się na ciekawe gadżety drewniane do pokoju dziecięcego i zapewnij swojej latorośli jeszcze więcej radości.