Zegary drewniane

W naszym sklepie znajdziesz wyjątkowe zegary drewniane, które pozwalają na skuteczną odmianę lub podkreślenie charakteru wybranego pomieszczenia. Prezentowane przez nas produkty mogą zawierać dowolne fotografie, co czyni je zupełnie wyjątkowymi. Zegarek z drewna ze zdjęciem to funkcjonalna i bardzo atrakcyjnie wizualnie dekoracja. Co ważne, ze względu na swój spersonalizowany charakter jest zupełnie unikatowa. Drewniane zegary sprawdzą się idealnie jako prezent dla bliskich Ci osób. Mogą to być dzieci, rodzice, dziadkowie lub inne osoby z Twojego najbliższego otoczenia. Dzięki takiemu podarunkowi sprawdzanie godziny będzie się wiązało z widokiem wywołującym pozytywne emocje.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Wyświetl 24 48 96

W naszym asortymencie można znaleźć niejeden zegar drewniany stojący. Tego typu dekoracja może zostać postawiona w różnych miejscach. Przykładowo, może to być komoda, regał, biblioteczka lub szafka rtv. Taki zegar bez trudu można będzie co jakiś czas przestawiać w nowe miejsce. Inną opcją będzie zegar drewniany wiszący, który można umieścić w dowolnym miejscu na ścianie. Kolory jego obramowania są dostosowywane do upodobań każdego klienta. Dzięki temu jego dopasowanie do barw zastosowanych w wybranym pomieszczeniu nie stanowi wyzwania. Każdy zegarek ze zdjęciem na ścianę z naszej oferty wyróżnia się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Został stworzony z umiejętnie dobranych materiałów, co sprawia, że może służyć przez wiele lat. Zegary ze zdjęciem posiadają nadruki wykonane innowacyjną technologią UV. Takie rozwiązanie przekłada się na trwałość kolorów fotografii i obramowań, które nie blakną pod wpływem intensywnego światła. Wysokiej jakości zegar ze zdjęciami jest wyposażony w solidny mechanizm z metalowymi wskazówkami.

Zegar ze zdjęciem własnym stanowi niebanalny sposób na dekorowanie domu lub mieszkania. Czas płynie znacznie milej, kiedy odbywa się to w akompaniamencie wizerunku ukochanej osoby lub uwiecznionego uwielbianego miejsca. Zegar z własnym nadrukiem może przedstawiać praktycznie wszystko, nawet fotografie swojego pierwszego samochodu. Wybór jest nieograniczony i zależy tylko od inwencji naszych klientów. Drewniany zegar dla dzieci sprawdzi się jako niebanalna dekoracja. Jej urok sprawia, że opanowywanie umiejętności odczytywania godziny na klasycznym czasomierzu staje się znacznie łatwiejsza. Personalizowane zegary z drewna cieszą się olbrzymią popularnością. Stanowią unikalny sposób na dekorowanie wnętrz, a jednocześnie zachowują swój praktyczny charakter.