Ozdoby na ścianę

Sklep napamiątki.pl zapewnia bardzo szeroki wybór ozdób na ścianę przeznaczonych do dekorowania pokojów dziecięcych. Dzięki nim takie pomieszczenia stają się atrakcyjniejsze wizualnie i nabierają jeszcze przytulniejszego charakteru. Prezentowane ozdoby do pokoju na ścianę stanowią sprawdzony sposób na uatrakcyjnienie aranżacji takich wnętrz. Są wykonane z trwałych, umiejętnie dobranych materiałów i wykazują doskonały stosunek ceny do jakości. Każda oferowana przez nas drewniana ozdoba na ścianę zda egzamin nie tylko w pokoju dziecięcym, ale również w placówkach wychowawczych, takich jak przedszkola i żłobki oraz komercyjne sale zabaw dla najmłodszych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Wyświetl 24 48 96

Zestaw Prezentowy Skrzynia – Śmiechozaury

Original price was: 1256,00 zł.Current price is: 1130,40 zł.

Sprzedawane przez nas ozdoby ścienne do pokoju dziecięcego przedstawiają znane i lubiane przez dzieci kształty i postacie. Przykładowo, oferujemy dekoracje przedstawiające popularne zwierzęta gospodarskie, takie jak świnki, krówki i koniki. Taka dekoracja ścienna do pokoju dziecka może zostać zakupiona pojedynczo lub w zestawie tematycznym. Przymocowanie kilku drewnianych zwierzątek na jednej ścianie pozwala kreować bardzo ciekawy i sympatyczny efekt wizualny. Ponadto, w naszej ofercie znajdują się drewniane ozdoby na ścianę od pokoju dziecięcego, które przedstawiają urokliwych mieszkańców lasu, dinozaury, a nawet rakiety kosmiczne. Wybór jest bardzo szeroki, co ułatwia dopasowanie dekoracji do indywidualnych preferencji malucha.

Prezentowane drewniane ozdoby na ścianę dla dzieci posiadają wzory nanoszone za pomocą nowoczesnej technologii UV. Takie rozwiązanie sprawia, że nie tracą swoich intensywnych barw nawet pod wpływem długotrwałej styczności z mocnym światłem słonecznym. Poza tym pozostają niewrażliwe na ścieranie, dzięki czemu mogą cieszyć oczy maluchów przez naprawdę długi czas. W naszej ofercie znajduje się też niejedna ozdoba ścienna drewniana w postaci ramki na zdjęcia. Jest to opcja pozwalająca na maksymalne spersonalizowanie charakteru dodatków w pokoju dziecięcym. Taka dekoracja drewniana na ścianę posiada atrakcyjną, kolorową grafikę i przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i ich opiekunom. Można w niej umieścić dowolną fotografię, która będzie wprawiała dziecko w jeszcze lepszy nastrój. Wszystkie prezentowane dekoracje ścienne z drewna stanowią sprawdzony sposób na ozdobienie pokoju dziecięcego. Wyróżniają się trwałością, a ich montaż nie sprawia najmniejszego problemu. Nie czekaj dłużej i postaw na doskonały pomysł na prezent dla najmłodszych, jakim jest kolorowa dekoracja drewniana na ścianę.