Magnesy z własnym nadrukiem

Magnesy na lodówkach stanowią popularny widok w wielu polskich kuchniach. W większości przypadków są to pamiątki z miejsc odwiedzanych podczas wakacji. Aby nadać im bardziej nieszablonowy charakter, warto stawiać na magnesy na lodówkę ze zdjęciem. Takie personalizowane gadżety przywołują pozytywne wspomnienia i wywołują uśmiech na twarzy. Magnes na lodówkę z własnym nadrukiem może przedstawiać dowolną fotografię, na przykład dziecka lub całej rodziny. Wybór jest niemal nieograniczony, co ułatwia dostosowanie dekoracji do własnych potrzeb. Magnesy z własnym zdjęciem mogą być przyczepiane do lodówki w większych ilościach. Takie rozwiązanie pozwala tworzyć atrakcyjne wizualnie i zupełnie unikalne kompozycje. Przykładowo, pozwala na umieszczenie na lodówce fotografii wszystkich najbliższych członków rodziny.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Wyświetl 24 48 96

Magnes na lodówkę na zamówienie mogą mieć różną wielkość. W zależności od potrzeb takie dekoracje mogą przedstawiać tylko fotografie lub składać się z dekoracyjnej ramki, w której umieszcza się wybrane zdjęcie. Oryginalne magnesy na lodówkę sprawdzą się jako upominki w wielu sytuacjach. Przykładowo, mogą stanowić upominek w podzięce za przybycie na urodziny dziecka lub ślub. Istnieje znacznie więcej powodów, dla których warto się zdecydować na zakup takiego upominku, a jego personalizowany charakter sprawi, że obdarowane osoby na pewno będą zadowolone.

W naszym asortymencie można też znaleźć praktyczny kalendarz z magnesem. Połączenie możliwości sprawdzania daty i prowadzenia notatek z widokiem wywołującej miłe skojarzenia fotografii stanowi świetne połączenie. Kalendarz magnes ze zdjęciem dziecka będzie świetnym pomysłem na prezent dla dziadków. Nadruki są wykonywane w technologii UV na folii magnetycznej. Dzięki temu kalendarz na magnes na lodówkę pozostaje niewrażliwy na intensywne światło, co gwarantuje doskonałą intensywność kolorów przez długi czas.

Inna warta uwagi opcja to notes z magnesem na lodówkę. Jest to rozwiązanie umożliwiające komfortowe zapisywanie istotnych rzeczy. Przykładowo, może to być lista zakupów lub notatka przypominająca o wizycie u lekarza. Z tego powodu magnes na lodówkę z notesem jest niewielkim, a zarazem niezwykle funkcjonalnym przedmiotem. Notatnik z magnesem na lodówkę to praktyczny dodatek do kuchni, który pozwala pamiętać o wszystkich ważnych sprawach danego dnia, a dzięki wybranej przez nas fotografii przypomina nam o naszych najbliższych lub przeżytych wyjątkowych chwilach. Co ważne, tego typu gadżety wyróżniają się przystępną ceną, dzięki czemu ich zakup nie stanowi obciążenia dla domowego budżetu.