Inspiracje

Obrazy i zdjęcia na płótnie –  niepowtarzalny pomysł na dekorację wnętrz

Obrazy i zdjęcia na płótnie –  niepowtarzalny pomysł na dekorację wnętrz

Szukasz nietuzinkowej ozdoby na ścianę do salonu lub sypialni? Znudziły Ci się tradycyjne obrazy, które od lat wiszą w domu? Jeżeli tak, wybierz obrazy na płótnie z własnego zdjęcia. Zdjęcia na płótnie są niepowtarzalne, wprowadzają do wnętrza wyjątkowy charakter, są także doskonałym pomysłem na spersonalizowany prezent dla bliskiej osoby.

Obrazy ze zdjęć na płótnie – co to jest?

Fotoobrazy to zdjęcia, które są nadrukowane na bawełnianym płótnie malarskim i naciągnięte na drewnianym blejtramie. Fotoobrazy można zamówić w różnych formatach, dzięki czemu z łatwością można je dopasować do indywidualnych preferencji. W zależności od upodobań można wybrać obrazy ze zdjęcia czarno-białe lub kolorowe. Takie dekoracje do domu – obrazy w formie grafiki czy zdjęcia – można poddać dowolnej obróbce, np. zmienić ich kolor. Bardzo ciekawie wyglądają też wieloczęściowe obrazy, składające się z kilku elementów. Możliwości jest bardzo dużo, warto zaszaleć i wybrać zdjęcie na płótnie, które będzie przyciągało wzrok i przypomni niezwykłe chwile uwiecznione na fotofrafii.

Dlaczego warto wybrać zdjęcie na płótnie?

Fotografie na płótnie cieszą się coraz większą popularnością. Dlaczego tak jest? Obecnie coraz więcej osób szuka oryginalnych ozdób, dzięki którym pomieszczenie nabierze wyjątkowego charakteru, nie będzie wyglądać tak samo, jak dom brata czy sąsiada. Zdjęcia na płótnie dostępne są w wielu formatach. Dzięki nim można stworzyć piękną dekorację na miarę swoich potrzeb i preferencji. Fotoobrazy mają wiele zalet, jedną z nich jest trwałość. Dzięki temu, że są drukowane przy użyciu specjalnych atramentów i zabezpieczone odpowiednimi środkami, nie tracą swoich kolorów, są odporne na promienie słoneczne, kurz, i inne zabrudzenia. Można je łatwo czyścić, wystarczy tylko wilgotna szmatka. To wszystko sprawia, że fotografie na płótnie mogą przez długi czas być ozdobą domu, można przekazywać je z pokolenia na pokolenie. Kolejną zaletą drukowanych na płótnie zdjęć jest ich lekkość. Można je powiesić w wybranym miejscu, za pomocą dowolnych elementów mocujących. Obrazy ze zdjęć świetnie wyglądają w każdym pomieszczaniu. W sypialni można wybrać fotografię ze ślubu, wakacyjny kadr czy zdjęcie, które przypomina pierwsze spotkanie z partnerem. W salonie sprawdzą się obrazy ze zdjęciami rodzinnymi, fotki z ciekawych miejsc, oryginale grafiki. Pokój dziecka ozdobi fotoobraz na płótnie z ukochanym zwierzakiem, bohaterem bajki czy wesoły, rodzinny portret.

Fotografia na płótnie – dla kogo?

Zdjęcia na płótnie można zamówić dla siebie, jako oryginalną ozdobę wnętrza, ale sprawdzą się również jako prezent na różne okazje. Fotoobrazy można podarować na rocznicę ślubu, urodziny, jubileusz, Chrzest, Dzień Matki czy Walentynki. Taki prezent przywoła miłe wspomnienia i wywoła błysk w oczach. Obrazy mogą przedstawiać ulubione miejsca na ziemi, portrety bliskich, dzień ślubu czy narodziny dziecka. Wybór jest nieograniczony, wystarczy tylko odrobina fantazji i kreatywności. Osoba, która zobaczy swój portret, zdjęcie rodzinne czy ulubioną fotkę z wakacji na pewno będzie zachwycona i szybko powiesi ozdobę na ścianie lub postawi na komodzie. Taki upominek będzie dowodem na to, że dana osoba jest dla nas ważna, a o to przecież chodzi w obdarowywaniu innych.

Obrazy ze zdjęcia to doskonała opcja na udekorowanie domu i uszczęśliwienie bliskich osób. Warto wybrać ulubione zdjęcie i codziennie cieszyć się jego widokiem. Jaki pomysł na obraz na ścianę będzie najlepszy? Otóż wybór fotografii należy do Ciebie, a my dołożymy wszelkich starań, aby stworzony przez nas foto obraz był wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.